Koncerty

Pro pořadatele

Festivalová show, venkovní koncert na svátcích města nebo na vánočních trzích, hospodská oslava, koncert v klubu, ale třeba i akustický “poslechový” koncert v kavárně nebo hudební vstup při vernisáži – to vše jsme schopni pro vás připravit.
 
Festivaly
Vybereme pro vás energetické skladby, které roztančí diváky. Na střídání se s jinými kapelami na pódiu jsme zvyklí a zvukaři s námi nemívají těžkou práci.
 
Kluby, hospody a menší akce
Pro hraní v interiéru i v exteriéru do cca. 100 posluchačů jsme vybaveni vlastní aparaturou. U větších sálů nebo venkovních prostor dokážeme domluvit vlastní zvukaře i osvětlení (za příplatek podle množství techniky a jejich aktuálního ceníku). Podle typu akce přizpůsobíme i repertoár.
 
Unplugged koncerty
Chcete spíše muziku, která by nezbořila vaši hospůdku či kavárničku? Zahrajeme vám naše skladby v akustických úpravách při minimálním ozvučení: bubeník vymění bicí soupravu za cajon, kytarista si vezme akustickou kytaru, sbalíme to nejmenší a nejnutnější a jdeme na to.
 
Technické požadavky a stage plan
Prosíme o zajištění suchého zastřešeného prostoru, nehrajeme na trávě, v blátě, v prachu nebo na dešti.
Pokud si budeme akci ozvučovat sami, potřebujeme spolehlivý zdroj elektřiny – ideálně 2x 230V, ze samostatné 16A pojistky.
Pro zvukaře bývá užitečné vědět, jak bude kapela na pódiu rozmístěna, a co budou jednotliví hráči potřebovat. Zde si můžete stáhnout náš stage plan.
 
Propagace akce
Naše koncerty propagujeme především pomocí postů a událostí na Facebooku a rozesíláním newsletteru. Budete-li vytvářet svou vlastní facebookovou událost, přidejte nás prosím jako spolupořadatele, abychom mohli rozeslat pozvánky našim fanouškům a odběratelům našich facebookových stránek.
Vytváření grafických pozvánek prosím svěřte do rukou odborníkovi, pokud někoho takového nemáte, napište nám, grafiku rádi vytvoříme sami.
 
Pro objednání koncertu nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Name / Jméno *

E-mail *

Message / Zpráva